Ziema
AAC centrs
Jaunumi
Galerija

NODERĪGI
AAC
SAITES
SADARBĪBA
 
Seko mums

Iesaki draugiem
Baltvilla

Rossignol


Ozolkalns

Riekstukalns


slalom.lv

Mezakalni

Līgatnes kalns

zalagarkalne.lv

Sporta Klubs PANATTA

VASARAS INVENTĀRS
ŪDENS
VĒJŠ
CEĻŠ
NOMA
CENAS
 
PASĀKUMI
BALLĪTES
ATPŪTAS VAKARI
SPORTA SPĒLES
SACENSĪBAS
 
ATPŪTAS BĀZES
BALTEZERS
PILSĒTAS KANĀLS
 
AKTĪVĀ ATPŪTA
VELO TŪRES
 
ATPŪTAS CEĻOJUMI
SPĀNIJA
 
Velo tūres -

 

    Ar velosipēdu ceļojumā - tas ir viegli un forši!
      2009. vasaras maršruti:

       • HOLANDE

16.-27.06.09

Sakopta, ziedoša, tīra un smaržīga – valsts ar savu ziemeļu Venēciju, savu auksto un tīro Ziemeļu jūru, unikālo polderu sistēmu.

Koka tupelēm, nacionālajām vējdzirnavām, Koikenhofas ziedošo parku, sieriem, jūras veltēm.

Kanālu, kuģu, velo un uzdzīves pilsēta Amsterdama ar saviem muzejiem un bohēmu, Hārlema, Hāga ar Binnerhofu, Roterdama ar savu Eiromastu, piejūras atpūtas un zvejnieku ciemati.

Ar velosipēdu esi gaidīts šai valstī..


Grupas sapulce:

14.maijā plkst.19.30 Mārupē – iepazīstamies, pārrunājam maršrutu, inventāru, sadzīvi, uzdzīvi u.c.Samaksa:

ceļazīmes maksa Ls 290 (aviobiļete turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, velosipēdu un mantu transportēšana uz velomaršruta sākumu un atpakaļ mājup, pavadošais mantu transports veloceļojuma laikā).Papildus izdevumi:

transfēra izmaksas no lidostas uz velomaršruta sākumu un no velomaršruta beigām atpakaļ uz lidostu ap Ls 55 (2008. gada cena) Ieejas biļetes maksas pasākumos, nakšņošanas izdevumi, uzdzīve, sadzīve no Ls 150Grupa:

ap 20 braucēju, speciāla sagatavotība nav nepieciešama. Pirms brauciena gan vēlams veikt patstāvīgus brīvdienu izbraucienus, lai pieradinātu savu organismu veloslodzei.Ceļi:

veloceļi asfaltēti. Reljefs līdzens. Dienas nobraukums 40-50km. Sagurušiem velobraucējiem – pavadošais transports.Nakšņošana:

naksņošana kempingā teltīs par papildus samaksu no 7Eur/nakts/cilvēkam (2008 gada cenas)Ēdināšanās:

brokastis un vakariņas kopīgas (dežurantu gatavotas, dežūru secībā), pusdienas ceļā pašgatavotas vai izmantojot sabiedrisko vietējo ēdināšanu, augļu un saldējuma diēta, vietējo vīnu diēta u.c.Aktīvās Atpūtas centrs

67613600, 29254111 Andris

talmani@apollo.lv
  • PROVANSA

13.-27.07.09

Provansa ar savu Vidusjūras piekrasti un saules bagātību ir populārākā brīvdienu atpūtas vieta Francijā. Arī Provansas vidusdaļas kalni piedāvā aktīvi pavadīt laiku, baudīt brīnišķas dabas ainavas un ekstrēmus skatus..

Lavandu lauki un olīvkoku birzis, saulainā Rivjēra, Francijas lielākā osta Marseļa un zivju tirgus, 400m augstas baltā krīta klintis calangues, senais zvejnieku ciemats Cassis, atpūtnieku iemīļota Sentropeza, viena no valdzinošākajām Francijas pilsētām Aviņjona, skatu vietām bagātā un mākslinieku pilsēta Arla.

Provansas vēršu cīņas, kurās vērši netiek nogalināti, flamingu un ūdensputnu mājvieta Gines apkārtnē, sāls kalni Kamargas mitrāju parkā.

Un Verdonas aiza - viens no aizraujošākajiem dabasskatiem Eiropā.Grupas sapulce:

4.jūnijā plkst.19.30 Mārupē – iepazīstamies, pārrunājam maršrutu, inventāru, sadzīvi, uzdzīvi u.c.Samaksa :

ceļazīmes maksa Ls 295 (aviobiļete turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, velosipēdu un mantu transportēšana uz velomaršruta sākumu un atpakaļ mājup, pavadošais mantu transports veloceļojuma laikā).Papildus izdevumi :

transfēra izmaksas no lidostas uz Provansu un atpakaļ ap Ls 65 (2008. gada cena) Ieejas biļetes maksas pasākumos, nakšņošanas izdevumi, uzdzīve, sadzīve no Ls 200Grupa:

ap 25 braucēju, speciāla sagatavotība nav nepieciešama. Pirms brauciena gan vēlams veikt patstāvīgus brīvdienu izbraucienus, lai pieradinātu savu organismu veloslodzei.Ceļi:

pārsvarā ceļi asfaltēti. Reljefs pie Vidusjūras paugurains, vidienē kalnains. Dienas nobraukums 40-50km. Sagurušiem velobraucējiem – pavadošais transports.Nakšņošana:

ja iespējams un ir vēlēšanās, tad brīvā dabā teltīs. Naksņošana kempingā par papildus samaksu no 12Eur/nakts/cilvēkam (2008 gada cenas)Ēdināšanās:

brokastis un vakariņas kopīgas (dežurantu gatavotas, dežūru secībā), pusdienas ceļā pašgatavotas vai izmantojot sabiedrisko vietējo ēdināšanu, augļu un saldējuma diēta, vietējo vīnu diēta u.c.Aktīvās Atpūtas centrs

67613600, 29254111 Andris

talmani@apollo.lv
  • SARDĪNIJA

10.-24.08.09

Vietējo iedzīvotāju sardu valoda un viņu raksturs – lepns, neatkarīgs un ļoti viesmīlīgs..

Viena no pamatoti kārotākajām Vidusjūras salām. Ceļotājiem. Kalnā kāpējiem. Saules bērniem. Pludmalēs guļošajiem. Brīvdienu mājas būvētājiem.. Pasakainais salas skaistums, ļoti tīra un caurspīdīga Vidusjūra, ap 500 kilometri pludmaļu, no kurām liela daļa zelta – ar smalku baltu nepiegružotu smilti. Civilizācijas neskarti paradīzes stūrīši ar neparastiem klinšainiem līčiem, lielākais Vidusjūras mūžzaļais mežs, rudens un jūras veltes, sieri, gaļas ēdieni ar gardiem vīniem – nu 100 krāsu un 100 smaržu sala!!

Pasaulē pazīstamais elitārais kūrorts Kosta Smeralda ar ciemiem Porto Rotondo un Porto Cervo – granīta klinšu, pludmaļu un mazu saliņu valstība. Salas ziemeļaustrumu daļa ar kaļķa klintīm un Neptūna ala. San Marko, Falkone un Testa jūras ragi. Flamingu kolonija. Aizraujošs vilciena kalnu maršruts. Labi saglabājušās senas cilvēku apmetnes.

Grupas sapulce:

11.jūnijā plkst.19.30 Mārupē – iepazīstamies, pārrunājam maršrutu, inventāru, sadzīvi, uzdzīvi u.c.Samaksa:

ceļazīmes maksa Ls 295 (aviobiļete turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, velosipēdu un mantu transportēšana uz velomaršruta sākumu un atpakaļ mājup, pavadošais mantu transports veloceļojuma laikā).Papildus izdevumi:

atkarībā no lidostas, iespējamas transfēra izmaksas no lidostas uz Sardīniju un atpakaļ ap Ls 70 (2008. gada cena) Ieejas biļetes maksas pasākumos, nakšņošanas izdevumi, uzdzīve, sadzīve no Ls 200Grupa:

ap 25 braucējiem, speciāla sagatavotība nav nepieciešama. Pirms brauciena gan vēlams veikt patstāvīgus brīvdienu izbraucienus, lai pieradinātu savu organismu veloslodzei.Ceļi:

pārsvarā ceļi asfaltēti. Reljefs paugurains un kalnains. Dienas nobraukums 40-50km.Nakšņošana:

ja iespējams un ir vēlēšanās, tad brīvā dabā teltīs. Naksņošana kempingā par papildus samaksu no 10Eur/nakts/cilvēkam (2008 gada cenas)Ēdināšanās:

brokastis un vakariņas kopīgas (dežurantu gatavotas, dežūru secībā), pusdienas ceļā pašgatavotas vai izmantojot sabiedrisko vietējo ēdināšanu, augļu un saldējuma diēta, vietējo vīnu diēta u.c.Aktīvās Atpūtas centrs

67613600, 29254111 Andris

talmani@apollo.lv

Published on: 2009-06-04 (6562 lasīts)

[ Go Back ]
Loading
AAC © 2008PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.06 Seconds